УКР | ENG

Про фірму

Юридична фірма «Кушнір, Яким'як та Партнери» є однією з провідних українських юридичних фірм. Маючи багаторічний досвід у професійному наданні юридичних послуг клієнтам – вітчизняним та іноземним, корпоративним та індивідуальним – ми впевнені у спроможності спеціалістів фірми ефективно розв’язувати найскладніші юридичні завдання у будь-якій сфері наших практик.

 

При співпраці з клієнтами наша поведінка є максимально гнучкою: ми вибудовуємо стосунки відповідно до побажань клієнта, моделюємо конкретну ситуацію, яка потребує вирішення, підбираємо найефективніші юридичні інструменти та рішення в кожному окремому випадку. Водночас, ми не зраджуємо усталеним в нашій практиці принципам професіоналізму, пріоритетності інтересів клієнта та відповідальності за надані послуги. Переконані, що лише при такому поєднанні гнучкості та непохитності можливо досягнути найвищих стандартів юридичного обслуговування. Юридична фірма «Кушнір, Яким'як та Партнери» пишається цим вмінням.

 

Юридична фірма «Кушнір, Яким'як та Партнери» надає широкий спектр юридичних послуг у м. Києві, а також у будь-якій точці України за бажанням наших клієнтів. Глибока спеціалізація фахівців фірми та розуміння потреб клієнта, а також відмінне знання правового та регуляторного поля лежать в основі наших порад та комплексного правового супроводу проектів.

 

Для більш детальної інформації завітайте на сторінку Практики

Далі»