УКР | ENG

Юристи

Юристи

Юридичну фірму «Кушнір, Яким’як та Партнери» засновано командою юристів-професіоналів з метою надання юридичних послуг на рівні міжнародних стандартів якості та ефективного досягнення результатів для наших клієнтів.

Партнери

Юрій Кушнір, керуючий партнер, отримав ступінь магістра права в Університеті штату Вірджинія (США). Адвокат, має досвід роботи юристом у Київському офісі міжнародної юридичної компанії, консультантом народного депутата України та депутата парламенту Канади. Викладав курси банківського і страхового права в Києво-Могилянській Академії. Спеціалізація – іноземні інвестиції, ІТ, фінансове та банківське право, оподаткування та податкове планування, зовнішньоекономічна діяльність.

Мар’ян Кушнір, партнер, отримав ступінь магістра права в Центрально-Європейському Університеті (м. Будапешт, Угорщина). Адвокат, має досвід роботи консультантом у Верховній Раді України, пройшов професійне стажування в парламенті Канади. Спеціалізація – корпоративне право, злиття та поглинання, антимонопольне право, цінні папери, трудове право, супровід реєстрації юридичних осіб, представництво в органах державної влади.

Олег Яким’як, старший партнер, здобув юридичну освіту в Львівському національному університеті. Адвокат, має досвід роботи начальником юридичного департаменту та керівником юридичного забезпечення будівельно-інвестиційних проектів торгово-промислової компанії, у приватній юридичній практиці. Спеціалізація - операції з нерухомістю, будівельно-інвестиційні проекти, земельне право, право інтелектуальної власності, оподаткування та податкове планування, представництво в судах.

Фахівці

З метою забезпечення високої якості наших послуг ми вибираємо членів нашої команди серед кращих випускників відомих українських університетів, а також досвідчених практикуючих юристів з глибокими професійними знаннями у відповідних галузях права.

Юридична фірма «Кушнір, Яким’як та Партнери» є членом Європейської Бізнес-Асоціації (EBA), Асоціації Податкових Консультантів, Асоціації Правників України, фахівці фірми беруть участь в робочих органах цих асоціацій, а також очолюють низку професійних та громадських ініціатив, є членами третейських судів.