УКР | ENG

Pro Bono

Pro Bono

В ЮФ «Кушнір, Яким’як та Партнери» ми приділяємо суттєву увагу служінню на благо нашої країни. Юристи фірми використовують свою енергію, знання та вміння для покращення рівня життя громадян, допомоги в досягненні справедливості, а також розбудови громадянського суспільства та сприяння становленню Верховенства Права в Україні. Для нас це не просто слова, а щоденні конкретні дії – надання якісних правових послуг, безоплатна допомога потребуючим, активна участь в громадській діяльності.

Надання безкоштовної правової допомоги тим, хто не мають змоги оплатити послуги юристів, є частиною як корпоративної соціальної відповідальності фірми, так і професійної відповідальності наших фахівців. Досвід безкоштовної правової допомоги фірми охоплює широкий спектр юридичних питань, але особливу увагу ми приділяли питанням які торкали права та інтереси дітей.

Фірма підтримала низку громадських організацій та суспільних ініціатив шляхом надання безоплатних юридичних послуг, фінансової підтримки чи матеріальної допомоги, а фахівці фірми очолюють чи є в керівних органах окремих громадських організацій, зокрема Громадська Комісія з попередження та розслідування порушень прав людини в Україні, Асоціація Випускників Канадсько-Української Парламентської Програми та Асоціація Податкових Консультантів.

Розуміючи велику важливість отримання практичних навичок студентами юридичних вузів ще під час їхнього навчання, фірма співпрацює з київськими вищими навчальними закладами з надання можливості студентам старших курсів застосовувати їх теоретичні знання на практиці. Старші фахівці фірми також допомагали в фаховій підготовці студентів-правників та сприяли участі команд з українських університетів в міжнародних правничих змаганнях, зокрема:

Партнери фірми виступали тренерами та надавали фінансову допомогу студентам для участі в деяких з цих змагань, а також залучались як судді/арбітри змагань.