УКР | ENG

Чому ми?

Чому ми?

За умов насиченого ринку юридичних послуг, перед особою, яка шукає юридичної поради, супроводу чи захисту, стоїть нелегке завдання – вибрати саме таку юридичну фірму, яка б максимально відповідала її вимогам, очікуванням та специфіці роботи.

Висока якість послуг, що надаються спеціалістами Юридичної фірми «Кушнір, Яким’як та Партнери», досягається завдяки головним характеристикам нашої фірми:

Професіоналізм – до обслуговування справ Клієнтів ми залучаємо фахівців, які мають вищу юридичну освіту та практичні навички у відповідній галузі права. Послуги надаються виключно на засадах професійної етики юриста, що, серед іншого, включає швидке реагування на клієнтські запити, консультування на основі чинного законодавства та існуючої практики, конфіденційність відносин Клієнт-Юрист.

Ефективність – надаючи юридичні поради, ми аналізуємо всі можливі шляхи вирішення поставленого перед нами завдання і пропонуємо найбільш оптимальний варіант, виходячи з економії коштів, часу, та інших ресурсів Клієнта. Наша мета – збереження та приріст активів клієнта при мінімальних затратах.

Міжнародний досвід – фахівці нашої фірми здобули юридичну освіту та пройшли практику у відомих вузах і юридичних компаніях за кордоном (Північна Америка, Європа). Це дає нам можливість спілкуватися з клієнтами, особливо іноземними та міжнародними компаніями, «однією мовою», застосовувати давно усталені в світовій практиці норми надання юридичних послуг з проекцією на українські реалії.

Гнучкість – ми завжди відкриті до визначення умов співпраці з клієнтом на основі його побажань та пріоритетів. Форма та порядок надання послуг підбираються «під клієнта» з метою досягнення найбільшої зручності для нього. Гнучкий підхід до узгодження вартості наших послуг дозволяє запропонувати нашим клієнтам як погодинну систему оплати, так і спеціальні умови (абонентська плата, фіксована оплата тощо).